Z Japonii wróciliśmy do Chin

piątek, 5 listopada 2010 08:00
Autor: Marek Krawczyk

Od roku szkolnego 2010/2011 rozpoczęliśmy współpracę z Instytutem Konfucjusza, działającym przy Uniwersytecie Wrocławskim. Lektorzy pochodzący z Chin a współpracujący z Instytutem Konfucjusza prowadzą w naszym przedszkolu zajęcia z kultury i języka Chin. Instytut objął nauką języka chińskiego wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola – kontynuacja naszych lekcji prowadzonych przez 5 lat w przedszkolu. Jesteśmy jedynym przedszkolem w Europie, które uczy przyszłościowych języków, oprócz angielskiego uczymy chińskiego i rosyjskiego. Język chiński jest językiem tonalnym – naukę należy rozpoczynać jak najwcześniej.


Wszelkie prawa zastrzeżone © Autorskie Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś im. Janusza Korczaka 2005-2008
TYPO3 Development by Marcus Biesioroff