Relacja z aukcji

czwartek, 11 grudnia 2008 22:00
Autor: Marek Krawczyk

Pragniemy gorąco podziękować osobom, które wzięły udział w tym wydarzeniu.

Śpieszę, aby Wam donieść, że łączny przychód z aukcji wyniósł aż 9.405,00 zł z czego  6.345,00 zł zostało wpłacone gotówką w dniu i przekazane na ręce prezesa Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową ", pana Włodzimierza Olbromskiego. Pozostałe kwoty głównie ze względu na ich znaczną wysokość będą przesłane na konto Fundacji przez licytujących.

Pragniemy podziękować gorąco osobom, które przyczyniły się do organizacji przedsięwzięcia:

Pani Barbarze Majewskiej dyrektor Leonardo da Vinci Niepublicznej Szkoły Podstawowej za szczególny przeprowadzanie kluczowych rozmów i czuwanie nad przebiegiem wydarzenia.

Pani Halinie Skowrońskiej dyrektor APN Król Maciuś oraz Panu Włodzimierzowi Olbromskiemu, prezesowi Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową ", którzy przeprowadzili licytację wystawionych przedmiotów.

Pani Joannie Kassie-Kościukiewicz za przygotowanie programu artystycznego a także ucznnicom Szkoły Muzycznej w Oławie, oraz wszystkim dzieciom z Leonardo da Vinci Niepublicznej Szkoły Podstawowej i APN Król Maciuś, które uświetniły aukcję swymi występami.

Paniom Annie Laszczyk i Izabeli Popek za pieczę nad dokumentacją, oraz wszystkim nauczycielkom i pracownikom zaangażowanych jednostek, które przyczyniły się do organizacji aukcji.

Pragniemy również podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na aukcję cenne przedmioty w tym Pani Ewie Kobel, która przekazała na cele dobroczynne 50 egzemplarzy książki "Patroni wrocławskich placów, ulic i zaułków" a także Pani Urszuli Włodarczyk, która przekazała swoje pamiątki zebrane przez lata odnoszenia sukcesów w lekkiej atletyce.

Galeria zdjęć z aukcji


Wszelkie prawa zastrzeżone © Autorskie Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś im. Janusza Korczaka 2005-2008
TYPO3 Development by Marcus Biesioroff