Nowa oferta

środa, 1 września 2010 08:00
Autor: Marek Krawczyk

Na ten rok szkolny przygotowaliśmy nową ofertę edukacyjną. Proponujemy rozpoczęcie cyklu spotkań z dziećmi dwuletnimi i ich rodzicami w celu przygotowania dwulatków do regularnego uczęszczania do przedszkola. Dla dzieci pięcioletnich, które nie uczęszczają obecnie do przedszkola proponujemy roczne przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt w celu zorganizowania grup.

Małgorzata Jandała

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi pani Małgorzata Jandała - nauczyciel języka angielskiego z wieloletnią praktyką i bogatym doświadczeniem w zakresie nauczania języka obcego zarówno dzieci jak i dorosłych.
Posiada wykształcenie filologiczne oraz pedagogiczne (studia podyplomowe - Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna). Ponieważ dzieci najefektywniej uczą się języka poprzez aktywne uczestnictwo, pani Małgorzata Jandała wykorzystuje różne techniki wzbogacające słownictwo i uczące struktur gramatycznych - ćwiczenia, gry, zabawy, piosenki, wierszyki, rymowanki, które doskonale stymulują proces zapamiętywania u dzieci.
Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i radości, a ich sukcesy językowe są dla niej prawdziwym powodem do dumy.

Liu Wei po polsku Oliwia
Zajęcia z kultury i języka Chin prowadzi Liu Wei (po polsku Oliwia). Do Polski przyjechała we wrześniu 2010r. i pracuje jako nauczyciel języka chińskiego w Instytucie Konfucjusza działającym przy Uniwersytecie Wrocławskim. Liu Wei posiada wykształcenie będące odpowiednikiem naszego licencjatu, uprawniające do nauczania języka chińskiego jako obcego. Aktualnie nadal studiuje, aby uzyskać tytuł odpowiedni polskiemu magistrowi.


Wszelkie prawa zastrzeżone © Autorskie Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś im. Janusza Korczaka 2005-2008
TYPO3 Development by Marcus Biesioroff