Aukcja charytatywna "Radosne Świeta"

poniedziałek, 1 grudnia 2008 08:00
Autor: Marek Krawczyk

Przedszkole Król Maciuś organizuje Aukcję Charytatywną „Radosne Święta" na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

Aukcji patronuje prof. dr hab. Alicja Chybicka Kierownik Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu oraz Przewodnicząca Rady Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji.

Aukcja odbędzie się 11.12.2008r. (czwartek) od godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego przy ul. Bujwida 44.

Przebieg Aukcji:
licytacja prac wykonanych przez dzieci, młodzież i nauczycieli z naszego przedszkola oraz innych placówek a także przedmiotów podarowanych przez darczyńców

  • występy artystyczne dzieci z przedszkola Król Maciuś, szkoły Leonardo da Vinci oraz Ady uczennicy Szkoły Muzycznej w Oławie, pacjentki Szpitala


Zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców o poparcie naszej inicjatywy, przybycie na Aukcję Charytatywną w dniu 11.12.2008r. oraz wzięcie udziału w licytacji. Będzie nam również bardzo miło jeśli dołączą się Państwo do grupy darczyńców i przekażą przedmioty na Aukcję.(Dary prosimy składać w biurze Przedszkola.)


Wszelkie prawa zastrzeżone © Autorskie Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś im. Janusza Korczaka 2005-2008
TYPO3 Development by Marcus Biesioroff